top of page
Projekty
Z czego jesteśmy dumni?
Garmin

Garmin to  producent urządzeń wykorzystujących system nawigacji satelitarnej i rozwiązań stosowanych w motoryzacji, lotnictwie i branży marine, a także przeznaczonych dla osób prowadzących aktywny styl życia, miłośników sportów outdoorowych i fitness. Jesteśmy odpowiedzialni za realizację strategii komunikacji marki, w tym relacje z mediami, koordynację testów, współpracę ze sportowcami i organizatorami wydarzeń oraz obsługę social media.

 

Więcej na www.garmin.com/pl-PL/

 

Fjällräven

Fjällräven to skandynawski dostawca sprzętu outdoorowego, którego komunikację w Polsce wspieramy na zlecenie Fenix Outdoor AB od 2015 roku. Prowadzimy showroom, lokalne działania social media oraz reprezentujemy markę w relacjach z mediami, blogerami oraz liderami opinii. Ważnym elementem naszych działań jest realizacja polityki społecznej odpowiedzialności marki. 

 

Więcej na www.fjallraven.pl

 

Primus

Szwedzka firma Primus, z portfolio Fenix Outdoor AB, tworzy produkty niezbędne podczas kempingów i ekspedycji od 1892. Prowadzimy dla marki showroom oraz reprezentujemy ją w relacjach z mediami, blogerami oraz liderami opinii.

 

Więcej na www.primuscamping.com 

Armada Skis

Armada Skis & Outerwear to amerykańska marka narciarska, którą wspieramy od 2007 roku. Wprowadzaliśmy markę do Polski, a przez ostatnie lata konsekwentnie budujemy jej znajomość na rynku poprzez relacje z mediami, stylistami, prowadzenie showroomu oraz wykorzystanie, charakterystycznego dla Agencji, efektu synergii.

 

Więcej na www.armadaskis.com

 

 

 

Red Bull Zjazd na Krechę

Naszą przygodę z tymi wyjątkowymi zawodami narciarsko - snowboardowymi zaczęliśmy od koordynacji części sportowej w 2009 roku. Od sezonu 2013 zajmujemy się kompleksową organizacją cyklu imprez, a zimą 2015 nasze kompetencje poszerzyły się także o pozyskiwanie partnerów oraz opracowanie strategii komunikacji wydarzenia i relacje z mediami.

 

Więcej na www.redbull.pl

 

Red Bull Wiosłem po Odrze

74 dwuosobowe załogi, Odra i starówka Wrocławia w tle - tak wyglądała pierwsza edycja zawodów kajakowych Red Bull Wiosłem po Odrze w 2014 roku. Do projektu podeszliśmy kompleksowo: od opracowania koncepcji wydarzenia, po jego całościową produkcję. 

 

Więcej na www.redbull.pl

 

 

PZU kursy lawinowe

Autorski program edukacyjny przygotowany we współpracy z TOPR w zakresie bezpieczeństwa w górach. Filarem rozpoczętej w 2008 akcji są odbywające się w Tatrach kursy lawinowe. Przez 9 sezonów wzięło w nich udział ponad 2000 osób. Działania agencji koncentrują się na działaniach medialnych, w tym produkcji serii filmów edukacyjnych #poradylawinowe. Strategicznym partnerem projektu jest PZU, zaś wsparcia udzielają m.in. The North Face, Uvex, Oldo, Armada, Garmin, Ortovox i Stubai.

 

Więcej na www.kursylawinowe.pl

 

Fiat Big Air

Najbardziej spektakularne zawody freeskiingowe i snowboardowe w Polsce, których areną była Wielka Krokiew w Zakopanem. Event stworzyliśmy od A do Z, czyli od przygotowania koncepcji wydarzenia i strategii jego komunikacji po kompleksową organizację. W imprezie wzięło udział blisko 10 tysięcy kibiców.

 

Więcej na www.fiatbigair.pl

 

BMW Półmaraton Praski

Wsparcie organizacyjne misteczka BMW oraz strefy VIP na zlecenie agencji CORSE. Nadzór nad pokazami sportowycmi oraz strefami aktywności dla kibiców. Koordynacja rozmieszczenia bandingu oraz samochodów BMW na trasie biegu.

 

Więcej na www.bmwpolmaratonpraski.pl

 

 

Orlen Warsaw Marathon 2013 - 2017

Koordynacja i zarządzanie strefą miasteczka biegaczy na zlecenie organizatora głównego – agencji LIVE (2013-2016) oraz agencji WALK (2017). Odpowiadamy za obsługę kilkunastu tysięcy zawodników zarówno przed startem, jak i po przekroczeniu linii mety. 

 

Więcej na www.orlenmarathon.pl

 

JLR Expo @ Verva Street Racing 

W ramach jednego z największych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce - Verva Street Racing - Dakar na Narodowym 2014 - na zlecenie firmy JLR Polska zajmowaliśmy się przygotowaniem ekspozycji samochodów marki Jaguar, Aston Martin i Range Rover w czasie Pit Party. Do naszych zadań należała koordynacja pracy podwykonawców oraz opieka nad ekspozycją w czasie imprezy.

 

TAURON Bachleda Ski 2011 - 2016

We współpracy z Andrzejem Bachledą – Curusiem w latach 2011-2016 współtworzyliśmy i byliśmy odpowiedzialni za komunikację projektu TAURON Bachleda Ski, którego celem było dodanie nowej energii polskiemu narciarstwu. Pracowaliśmy z mediami, liderami opinii oraz sportowcami, by projekt docierał do jak najszerszego grona odbiorców. W naszej strategii ważne miejsce zajmowała produkcja treści oraz zarządzanie nimi w internecie i kanałach social media.

Więcej na www.tauronbachledaski.pl

Winter Sports Festival 

Winter Sports Festival to największy festiwal sportów zimowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Jest to autorski projekt agencji zbudowany na bazie 13 lat organizacji zawodów Polish Freeskiing Open. Najlepsi narciarze freestylowi, snowboardziści oraz rowerzyści rywalizują na ogromnej śnieżnej skoczni o tytuł mistrza polski. Co roku impreza przyciąga do Białki Tatrzańskiej zawodników i zawodniczki z kilkunastu krajów.

Więcej na www.wsfest.pl

 

 

 

Hanwag

Hanwag to producent najwyższej jakości obuwia do alpinizmu i trekkingu. Jego produkty można zobaczyć w naszym showroomie, który wykorzystujemy przedstawiając markę mediom, blogerom oraz społeczności podróżników w Polsce. 

 

Więcej na www.hanwag.com 

 

 

 

Reima
sm_521523_Enjoying_the_rain.jpg

Reima to fińska marka założona w 1944 roku, produkująca odzież dla aktywnych dzieci. Wszystkie produkty tworzone są w oparciu o zasadę funkcjonalności, bezpieczeństwa, innowacyjności i z zachowaniem fińskiego stylu, a ich testerami są najbardziej wymagający użytkownicy: dzieci. Markę Reima reprezentujemy w relacjach z mediami, blogerami oraz liderami opinii.

 

Więcej na https://www.reima.com/pl

The North Face

Z The North Face, kultową marką odzieży outdoorowej, pracujemy od 2010 na zlecenie The North Face EMEA. Dbamy o to, by jej strategia i komunikacja były w Polsce zgodne z założeniami globalnymi, ale niepozbawione elementów lokalnych. Odpowiadamy za relacje z mediami, prowadząc PR produktowy, eventowy oraz korporacyjny. Wspieramy także komunikacje kryzysową i  zarządzal showroomem marki.

 

Więcej na www.thenorthface.eu

 

Red Bull Bieg Zbójników

Te jedyne w swoim rodzaju zawody dla narciarzy biegowych odbyły się po raz pierwszy w 2014 roku. Od początku wspieramy je poprzez opracowanie koncepcji, pozyskiwanie partnerów oraz produkcję całego wydarzenia. Przez środowisko impreza została uznana za najlepiej zorganizowane zawody w narciarstwie biegowym w Polsce!

 

Więcej na www.redbull.pl

Red Bull - projekty specjalne

Od roku 2008 wspieraliśmy Red Bull Polska przy następujących eventach:

 

Red Bull Konkurs Lotów – Poznań 2008 (koordynacja części sportowej)

Red Bull As w Karcie  – Warszawa 2010 (opieka nad zawodnikami)

Red Bull Kart Fight - Kraków 2013 (wsparcie części sportowej - dla Agencji LIVE)

Gniazdo jibbuje na statku! – Gdynia 2013 (projekt zawodniczy)

 

Więcej na www.redbull.pl

 

W_K_SS17_lifestyle_Horizontal_without_TA
Kamik

Kanadyjska firma Kamik jest producentem obuwia zimowego od ponad 110 lat. Oferta obejmuje bardzo szeroki zakres: buty terenowe, obuwie miejskie, obuwie po nartach, obuwie myśliwskie, buty przemysłowe, kalosze oraz ogromną kolekcję dziecięcych śniegowców.

 

Więcej na www.kamik.com

Red Bull X-Fighters

Wsparcie części sportowej wydarzenia w Warszawie i w Poznaniu na zlecenie Red Bull Polska. Do naszych zadań należała kompleksowa opieka nad zawodnikami, logistyka parku maszyn i wsparcie realizacji scenariusza sportowego.

 

Więcej na www.redbull.pl

 

 

 

Cons Project Warszawa

Cons Project Warszawa to wyjątkowe spotkanie kultury i sportów miejskich. Na zlecenie firmy AmerSports zajęliśmy się kompleksową organizacją wydarzenia - od opracowania koncepcji i strategii komunikacji, po realizację wszystkich założeń. Do sukcesu  przyczyniła się m.in. współpraca z liderami opinii występującymi w roli ambasadorów, przygotowanie ciekawych warsztatów tematycznych oraz niestandardowa aranżacja przestrzeni w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich.

 

Więcej na www.consproject.com

 

Verva Street Racing 2010 - 2017

Koordynacja i wsparcie części sportowej wydarzenia na zlecenie organizatora głównego – agencji LIVE (2010-2015) i agencji WALK (2016). Koordynujemy współpracę z kierowcami, pozyskujemy atrakcje (m.in. ponad 630 samochodów i motocykli podczas edycji 2016),  zarządzamy Pit Party oraz wspieramy realizację scenariusza.

 

Więcej na www.vervastreetracing.pl

 

Quiksilver

Opracowanie koncepcji oraz kompleksowa organizacja zawodów narciarsko-snowboardowych na zlecenie marki Quiksilver w latach 2006-2011 .W kultowy cykl zawodów wchodziły: Quiksilver SnowRider 2006, Quiksilver Snow Revolution 2007, Quiksilver Strike Session 2008 oraz Quiksilver SnowSession 2011.

 

Brunton

BRUNTON jest jedną z najstarszych marek outdoorowych na świecie. Produkowane u stóp Gór Skalistych kompasy, przenośne banki energii, panele solarne, a także sprzęt optyczny przedstawiamy polskim mediom, blogerom i liderom opinii od 2015 roku.

 

Więcej na www.brunton.com

 

Polish Freeride Open

Projekt autorski agencji. Dwie edycje pierwszych polskich zawodów freeride’owych dla narciarzy i snowboardzistów organizowane w Karyntii w Austrii. Kompleksowa organizacja wydarzenia – od koncepcji, przez identyfikację wizualną, po logistykę przedsięwzięcia na miejscu oraz ogólnoeuropejska komunikacja sprawiły, że do do rywalizacji stanęło blisko 100. zawodników z Polski, Austrii, Czech, Finlandii, Słowenii i Kanady.

 

Więcej na www.freerideopen.pl

Polish Freeskiing Open

Autorski projekt realizowany od 2004 roku. Największe wydarzenie sezonu zimowego nie tylko w sportach akcji. Oficjalne mistrzostwa Polski i część freeskiingowego pucharu świata. Kompleksowa organizacja wydarzenia obejmuje przygotowanie koncepcji zawodów, pozyskanie sponsorów i partnerów medialnych, budowę snowparku, organizację wydarzeń dodatkowych oraz międzynarodową komunikację poprzez kanały własne, social media i media relations. Od 2015 roku realizowany jako Winter Sports Festival.

 

Więcej na www.pfopen.com

 

Inne projekty zimowe

Tatrzański Związek Narciarski - opracowanie strategii komunikacji oraz prowadzenie biura prasowego Pucharu Europy Kobiet FIS (Zakopane 2013).

 

Wrocław City Snow Show - koordynacja części sportowej – pokazy narciarstwa freestyle i alpejskiego – na wrocławskim rynku (2006).

 

Protest Boardwear - opracowanie koncepcji oraz kompleksowa organizacja zawodów Prostest King of The Day 2006. (Nowy Targ 2006).

 

Inne projekty 

Polska Premiera Range Rover Sport - wsparcie organizacyjne na zlecenie organizatora głównego - agencji CORSE (Warszawa 2013)

 

Shell V-Power Nitro+ Show - koordynacja Pit Party i wsparcie części sportowej wydarzenia na zlecenie agencji CORSE (Warszawa 2013)

 

Monster Jam - koordynacja Pit Party i wsparcie części sportowej wydarzenia na zlecenie organizatora głównego – agencji LIVE (Wrocław 2011).

 

bottom of page