top of page

OUR SERVICES

Relacje z mediami

 

O każdej marce, każdym zawodniku i każdym wydarzeniu da się opowiedzieć nieskończenie wiele historii. To w oparciu o nie budujemy od lat trwałe relacje z dziennikarzami, pomagając naszym klientom osiągać cele biznesowe.

Organizacja eventów

 

Snow PR tworzą ludzie związani od lat z organizacją oraz kompleksową obsługą eventów. Nasze doświadczenie, znajomość sportowych realiów oraz pasja sprawiają, że organizowane przez nas wydarzenia mówią same za siebie.

Showroom

 

Zlokalizowany w centrum Warszawy showroom to okazja do prezentacji odzieży i nowych produktów. W ten sposób wspieramy krótko- i długookresowe kampanie PR produktowego. Wiemy, że w każdym produkcie jest “to coś”, co odróżni go od konkurencji.

Społeczne zaangażowanie​

 

Szeroko rozumiany sport i aktywny styl życia to doskonała platforma do budowania relacji i zaufania w lokalnych społecznościach oraz różnych środowiskach. Naszym zadaniem jest przygotowanie kompleksowych projektów zaangażowania społecznego i odpowiedniej komunikacji.

 

Zarządzanie kryzysami

 

Analizujemy potencjalne zagrożenia, by przygotować odpowiednią strategię działania i komunikacji w kontekście produktu, marki, zawodnika czy wydarzenia. W przypadku kryzysu podejmujemy działania, by rozwiązać powstałe problemy i zminimalizować ich skutki.

Influencer marketing

Współpracujemy z blogerami, vlogerami i liderami opinii w dziedzinie outdooru, technologii, parentingu oraz szeroko pojętego lifestyle'u. Koordynujemy działania na lini marka - infuencer zarówno w formie projektowej, jak i dłuższych współprac ambasadorskich. Dzięki dobrej znajomości polskiej blogosfery, angażujemy influencerów, których związek z marką/ projektem jest naturalny i wiarygodny.

Komunikacja wizualna

 

Opracowujemy założenia komunikacji wizualnej realizowanych przez nas projektów. Przygotowujemy koncepcje kreatywne, by następnie dostosować je do potrzeb kampanii. Wspomagamy klientów w zakresie prac graficznych, DTP, adaptacji i tłumaczenia materiałów promocyjnych oraz produkcji materiałów reklamowych.

Realizacje video

 

Każdy nasz autorski czy zlecony projekt wymaga szczególnego podejścia jeżeli chodzi o realizację materiałów filmowych. Wiemy, co sprawia, że wydarzenie sportowe lub outdoorowe wygląda wyjątkowo także na ekranie. Na co dzień współpracujemy z ekipą delikatesyfilmowe.pl.

bottom of page